Pohlavi: Fena Datum narození: 2022

Ahoj, já jsem Lů. Přijela jsem 13.5.2023. Bude mi rok. Oficiálně se jmenuji Ludmila. Vybírám si ty, které budu mít ráda a pravděpodobně mi ubližovala nějaká žena, protože beru jen paničku a cvičitelku na cvičáku. Získala jsem si tu důvěru a snažím se.

Pocházím z té nejhorší osady na Slovensku. Přivezla jsem si sebou nehezký zánět močáku. Vše špatné je už ale snad zapomenuto a kromě pár jizev na nosánku z bití , nebo svazování a možná ještě nějakých skrytých na srdíčku mě už nic netrápí.

Jsem trošku slon v porcelánu, říká psí máma, když po mě křičí. Nevím, proč to dělá. Já jen rozervala klec, kde jsem na chvíli byla, abych nezabila sebe a nezničila celý barák říkala… Roztrhala jsem dvoje nové lina, rozbila nespočet skleniček, talířů, sežrala tak 50 bot, 150 plyšáků a už mám na kontě i pár Bárbín. Rozškrábala jsem několik dveří, ale tak víte co, ono je to silnější, než moje vůle. Když spím, jsem prý moc hezká a hodná. Jsem tu prostě ráda, konečně jsem našla svoje vysněné doma a slibuji, že se budu snažit nebýt demoliční četa a už napořád budu Vaše milovaná slonice. Pejsky v azýlku mám moc ráda.

Sdílení:

Přejít nahoru